Struktura a uspořádání galerie:

zpět na hlavní stránku

V současné době galerie obsahuje celkem 31188 fotografií. Protože takové množství se nedá prohlédnout najednou, jsou snímky rozděleny do 1061 skupin - račte si vybrat, co Vás nejvíc zajímá. Čísla u jednotlivých skupin udávají počet fotek ve skupině (celkem / z toho nových za poslední cca rok).

Galerií lze procházet dvěma způsoby:

Každou fotografii je možno zobrazit ve 2 formátech: Po kliknutí na náhled dostanete větší formát. Pokud je pro Váš monitor příliš velký, klikněte na fotku a přejdete na menší formát (a naopak kliknutím na fotku v menším formátu dostanete formát větší). Při sekvenčním procházení zůstáváte stále ve stejném formátu.

Při rozlišení 1280x1024 se Vám vejdou všechny fotky na obrazovku bez nutnosti "rolování" - nezapomeňte udělat si místo na obrazovce klávesou F11.

Vpravo dole pod komentářem jsou časové údaje o vzniku fotky (F:) a jejím zařazení do galerie (Z:), např. F: podzim 2003 Z: 2005/12
Údaj F: u některých starších obrázků chybí, musím si udělat pořádek v archivu. Doba mezi pořízením a vystavením fotky může být dosti dlouhá - měsíce, ba i desetiletí. Ke zpracování fotek se totiž dostávám obtížně, někdy až po dlouhé době.
Vedle je ještě ikonka knížky - odkaz do knihy návštěv, kde můžete k dotyčné fotce něco napsat.

Tuto podobu a funkce (kromě pár drobných vylepšení) má galerie již od svého vzniku roku 1997. Působí archaicky, ale nemám v plánu to nějak zásadně měnit.

zpět na hlavní stránku