Veřejné studijní stránky

portretik


Co zde můžete najít? Především studijní materiály: zápisky z přednášek, přehled požadavků a literatury k různým odborným zkouškám, dobré rady. Dále konzultační hodiny přednášejících, něco málo o Senátu, jeho studentských zástupcích atd. atd.

Materiály k jednotlivým předmětům, které jsou zde uveřejněny, pocházejí v největší míře z pera studentů. I když je to nemilé, mohou obsahovat chyby - ať vzniklé nesprávným zachycením bohatého toku myšlenek přednášejícího, přepisem do počítače nebo konverzí a následným zpracováváním - proto je berte především jako možnou inspiraci, zdroj jiných pohledů na věc apod., nikoli jako vlastní učební texty! Budu velice ráda, pokud vám ve studiu pomohou, ale v žádném případě se k těmto materiálům ( vyjma autorizovaných, a ty tak budou speciálně označeny,) není možno odkazovat u zkoušek!

Obsah stránek bude z velké části záležet také na vás. Uvítám vaše nápady na další možnosti rozšíření, jakož i vlastní příspěvky.

K bezchybnému zobrazení textů je většinou třeba mít nainstalovány řecké a hebrejské fonty. Pokud je nemáte ve vybavení svého počítače, stáhněte si je ZDE .

V počátečních fázích fungování se v převzatých textech mohou vyskytnout chyby a nejasnosti; ráda, pokud mne na ně upozorníte.

A na závěr kontakt:
Zita Nidlová
e-mail:nidlova (zavináč) etf.cuni.cz


Tato stránka byla od 5. 11. 1999 navštívena už 55566 krát!

Lidi, mám vás ráda, surfujte!

J