Vzkaz bude zobrazen jako HTML dokument. Při psaní můžete používat HTML kódy - např. <B>-</B> apod. Rozdělení odstavců bude zachováno.
Na Vaše záznamy odpovídám zpravidla e-mailem. Pokud odpověď není zde, nemusí to znamenat, že jsem na podnět nereagoval. :-)
| 30. 12. 2010 20:23 | Zdeněk zdenek[tecka]masija{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
Na této fotografii je můj syn Veb (Roman Mašija). Na Oslavku jezdí často i se svou dcerou Betulou. Některá místa znám s jeho fotek a Tak jsou mi známá. Ahoj Zdeněk. |
| |
| 26. 12. 2010 19:51 | abdulazis1{zavinac}mail[tecka]ru |
Ebi gusei suka!!!
Privet s goufaka |
| |
| 20. 12. 2010 11:27 | Plichta Antonín LITICE 21 |
 |
U břízy vzadu napravo je vyryta básen již skoro nečitelná ¨V lesích je věčnost zarostlá do kořenů. |
| |
| 19. 12. 2010 12:40 | |
 |
nadherna jehla "Brosinnadel" pobliz vystupu "Häntzschelstiege"? |
| |
| 16. 12. 2010 21:37 | majkl |
 |
Oprava: Ne vpravo ale vlevo na obrazku je ta Karlova vysina |
| |
| 16. 12. 2010 21:33 | majkl |
 |
Skupina skal vpredu vpravo je v nekterych mapach oznacena jako Karlova vysina, jedna z tech skal by mela mit nazev Zapomenuty pes. V prave casti vycniva Havrani skala... |
| |
| 09. 12. 2010 17:13 | Eduard Oplatek eduard_oplatek{zavinac}mzv,cz |
Dobrý den,
chtěl jsem Vám poděkovat. Už několik let, snad od té doby, co pracuji denně s počítačem, si dávám Vaše obrazky na plochu jako pozadí. Vždycky, když se změní roční období, vyberu si nějakou hezkou fotku, aby to zas "ladilo" s dobou. Většinou skončím na Broumovsku, ale není to pravidlem. Zrovna dneska zase jeden pohled ze Supího hnízda (máte pravdu, ten se neomrzí..)
Děkuju. |
| |
| 08. 12. 2010 17:02 | |
 |
jo tady to máme... Havraní skála je to vpravo, vlevo je skála o údolí blíž - jedna z nich je tzv. Ševcův roh - také je odtud pěkný výhled |
| |
| 08. 12. 2010 17:00 | |
 |
domnivam se že skála vpředu před zám. vrchem na obrázku ještě není ona Havraní skála která byla zasažena požárem s blízkou Mariánkou(i když kdo ví třeba je na některé mapě označena takto a ta se spáleništěm byla Krkavčí skála) ale skála o údolí blíže - budto Ševcův roh anebo nižší akála naproti Falkenštejnu |
| |
| 08. 12. 2010 10:04 | Plichta Antonin |
 |
v Liticích jsme s kamarady obnovili u potoka rozvaleny kříž podle kroniky zvany Sikeuv,mame již obnoveny tři křiže ktere drive orientovaly procesi. |
| |
| 08. 12. 2010 09:47 | plichta antonin litice |
 |
tento kříž je muj kostel kam se chodim pomodlit. |
| |
| 07. 12. 2010 20:40 | majkl |
 |
Opravdu nadhera! Jsem rad ze se snad ty kopce tam vzadu stanou cilem dalsich vandru.na nekterych jsem byl.doporucuji winterstein s hradem hinteres raubschloss,za nim vykukuje v dalce cedicovy sopecny raumberg,dale teichstein,udoli grosser zschand s mnoha mensimi roklemi napr weberschluchte s jeskyni webergrotte, nahore vyhlidky barenfang wande, thor walder wande a goldstein aussicht. |
| |
| 07. 12. 2010 20:26 | |
 |
Mozna snad jen jeste mame decinsky sneznik ten je jen par km od 2 nejvyssich nemeckych stolovych hor grosser a kleiner zschirnsteinu |
| 08. 12. 2010 09:07 | odpověď: |
| Děčínský Sněžník (a Tisou) mám jako starý dluh. Snad brzy... |
| |
| 06. 12. 2010 03:08 | Lahvák |
 |
To je paráda! Caspar Friedrich hadr! |
| 08. 12. 2010 09:04 | odpověď: |
| Bohužel nešlo ten Falkenstein dostat víc doleva, to už bych musel viset ve vzduchu. |
| |
| 05. 12. 2010 17:34 | |
 |
Díky za krásné Sasko. Kája |
| |
| 01. 12. 2010 17:26 | zajícek zdenecekdiesel{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
nechtěl bys k tomu napsat nějaký text |
| 08. 12. 2010 09:03 | odpověď: |
| Po webu toho je... :-) |
| |
| 30. 11. 2010 16:48 | |
 |
No tady jsi na to vlastně odpovídáš. Olda |
| |
| 30. 11. 2010 16:47 | |
 |
To je vyzděná zeď pevnosti. Olda |
| |
| 29. 11. 2010 22:05 | |
 |
husty |
| |
| 24. 11. 2010 19:18 | |
 |
skály na 2. břehu Labe jsou Schrammsteine |
| |