Vzkaz bude zobrazen jako HTML dokument. Při psaní můžete používat HTML kódy - např. <B>-</B> apod. Rozdělení odstavců bude zachováno.
Na Vaše záznamy odpovídám zpravidla e-mailem. Pokud odpověď není zde, nemusí to znamenat, že jsem na podnět nereagoval. :-)
| 26. 12. 2002 21:46 | |
Co se nejvíc líbilo: celá galerie potěší srdce, čas od času se sem vrátím a vzhledem k tomu, že jsem připojen před UPC, tak mě kB netrápí. Obecně mám rád brouzdání po obrázcích z dalekých i blízkých krajů (bydlím v modřanech) rád jsem si počsetl zkušenosti s digitalizací. Jsem na dané téma tak trochu rozpolcen. Taky jsem hodně fotil a vím co je 6x9, že se docela dá pracovat s kinofilmem, ale to znamená ty strašné noci v temnotě .... už ani nemám nádobíčko .... Barevnou fotografii jsem nikdy nepochopil, protože ty obludné 9x13 považuji za totéž jako prohlížení filmového pásu proti světlu... a tak jsem vyzkoušel digitální foťák. když jsem však "omylem" vyfotil snímek, kde byl stín a světlo (nikdy jsem jiné ani nefotil), pochopil jsem, že tudy cesta ještě asi dlouho nepovede... a co teď.... možná se dám taky na scan. Rozhodně je lepší sedět před photoshopem, než mžourat v temně zeleném světle a šplouchat a šplouchat a vymývat a vysoušet.... Zdeněk Co se nelíbilo: Rady a podněty: zajímalo by mě Váš nároz na digitál, jak jej "uchopit" a využít Podpis a e-mail (nepovinně :-) : zdenek.seeman@seznam.cz
|
| |
| 26. 12. 2002 15:22 | |
Co se nejvíc líbilo: Co se nelíbilo: Rady a podněty: Podpis a e-mail (nepovinně :-) :
|
| |
| 26. 12. 2002 15:22 | |
Co se nejvíc líbilo: Co se nelíbilo: Rady a podněty: Podpis a e-mail (nepovinně :-) :
|
| |
| 26. 12. 2002 15:22 | |
Co se nejvíc líbilo: Co se nelíbilo: Rady a podněty: Podpis a e-mail (nepovinně :-) :
|
| |
| 26. 12. 2002 15:22 | |
Co se nejvíc líbilo: Co se nelíbilo: Rady a podněty: Podpis a e-mail (nepovinně :-) :
|
| |
| 15. 12. 2002 03:04 | |
Co se nejvíc líbilo:Všechny fotky přírody. Co se nelíbilo: Rady a podněty:Nebylo by foto Beskyd? Podpis a e-mail (nepovinně :-) : Joža
|
| |
| 27. 11. 2002 00:06 | |
 |
daereah ini waktu gwe pertama kalinya calibing
|
| |
| 25. 11. 2002 16:08 | |
 |
hmmm
|
| |
| 23. 11. 2002 19:37 | |
 |
je hnusná
|
| |
| 20. 11. 2002 16:43 | |
 |
Ein sehr schönes Foto der Heuecheuer
|
| |
| 20. 11. 2002 10:17 | |
Co se nejvíc líbilo:Jouglovka Co se nelíbilo: Rady a podněty:Je to ( nejen ) moje oblíbené místo, záběry zde jsou skutečně povedené! Chraňme přírodu ! Podpis a e-mail (nepovinně :-) : brhlik@volny.cz
|
| |
| 12. 11. 2002 16:43 | |
Co se nejvíc líbilo:Fotky z Pirinu,neboť jsem tam letos také zavítala a byla jsem nadšená. Co se nelíbilo: Rady a podněty: Podpis a e-mail (nepovinně :-) :
|
| |
| 12. 11. 2002 10:39 | |
Co se nejvíc líbilo: Nádherná galerie, na kterou jsem narazil zcela náhodně po zadání Rilskij monastyr do vyhledávače. Vaše fotky jsou opravdu výborným prostředkem k relaxaci, a váš popis práce se scanem mě hodně obohatil. Zatím jsem Vaše stránky jen rychle proletěl a moc se mi líbí. Blahopřeji a určitě se tu vrátím. Co se nelíbilo: Rady a podněty: Děkuji za váš názor na aplety, javy apodobně. Ubezpečil jste mě o tom, že na prvním místě je obsah. Podpis a e-mail (nepovinně :-) : Zdravím a přeju vše dobré Roman Kantor www.ledviny.cz
|
| |
| 07. 11. 2002 19:17 | |
 |
Any information on this photo
|
| |
| 02. 11. 2002 22:22 | |
Co se nejvíc líbilo: fotky, vetsinu mist znam Co se nelíbilo: prijde priste, Rady a podněty: chybi cast Brd Podpis a e-mail (nepovinně :-) : www.qsl.net/va3diw
|
| |
| 01. 11. 2002 13:31 | |
 |
Were these pictures taken near Zivohost? Or perhaps across the lake?
|
| |
| 23. 10. 2002 14:23 | |
 |
I'm impressd.You hed to sacryfice many work and time to do it,but I understent you.I see that you really love it.You love mountains.
|
| |
| 23. 10. 2002 14:14 | |
 |
Where it was?The photo is amazing!
|
| |
| 23. 10. 2002 14:13 | |
 |
incredible!!!!!!
|
| |
| 16. 10. 2002 10:10 | |
Co se nejvíc líbilo: Dobře jste zabral Šumavu, já tam jezdím každý rok, protože ta Šumavská příroda má neměnné kouzlo - smutné a zárověň tvrdě krásné a drsné. Každý, kdo tam byl, to pocítí a musí se tam aspoň jednou vrátit Co se nelíbilo: - - - Rady a podněty: dobře zpravovaný web - několikanásobně proměnnou velikost obrázků jsem ještě za 5 let neviděl u jiného webu. Je to příjemné, pak se dají použít jako tapety na monotor. Podpis a e-mail (nepovinně :-) : Petr Frdlík pef@quick.cz
|
| |