Vzkaz bude zobrazen jako HTML dokument. Při psaní můžete používat HTML kódy - např. <B>-</B> apod. Rozdělení odstavců bude zachováno.
Na Vaše záznamy odpovídám zpravidla e-mailem. Pokud odpověď není zde, nemusí to znamenat, že jsem na podnět nereagoval. :-)
| 15. 01. 2007 16:34 | |
 |
Ty stopy jsou od mého rozkosného psíka! |
| |
| 11. 01. 2007 09:50 | Boháček Karel 46 let Bohacek[tecka]K{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
Dobrý den.Uchvátili mně vaše fotografie.Můžu poprosit o polohopis ?děkuji moc.Pořádáme turistické výlety pro onkologické pacienty a proto si vybíráme opravdové skvosty,protože zítra už může být pozdě.Chováme k přírodě úctu jako ke svému životu. |
| 12. 01. 2007 10:14 | odpověď: |
| Kterákoliv turisticky přístupná trasa v B.s. je krásná. |
| |
| 07. 01. 2007 22:45 | Filip fdusejovsky{zavinac}seznam[tecka]cz |
| Ahoj, ty fotky vodopádů jsou super. Jsou teď z posledních týdnů či dnů? Trochu mi to připomnělo jedno místo v Broumovkách zvané Tři prsty (nebo Pět prstů?...dlouho jsem tam nebyl a jsem hlava děravá), ale asi se pletu... Dobré světlo přeje Will |
| 08. 01. 2007 12:35 | odpověď: |
| Ahoj! Je to ze srpna, čili z doby, kdy u nás naposled pořádně pršelo. Teď je všechno úplně suchý. Tři prsty znám jenom jako skálu, ale je dost možné, že je víc míst téhož jména. Poptám se místních. |
| |
| 05. 01. 2007 11:32 | zomba[tecka]beran{zavinac}email[tecka]cz |
 |
Zdravim,
fotky z inverze(tusim,ze to Skot fotil na Stedry den)jsou tez na www.sarkan.unas.cz v sekci "poletovani".Dik patri Liloj,kterej to vyfotil z ptaci perspektivy..velmi zajimave
Mejte se!
z. |
| 05. 01. 2007 13:42 | odpověď: |
| Teda, z ptačí perspektivy to nemá chybu!! |
| |
| 04. 01. 2007 21:32 | tchýně hana[tecka]tvarohova{zavinac}seznam[tecka]cz |
Zase se Ti to povedlo, můžeš mi nějaké fotky poslat? Nejhezčí jsou ty podzimní z Hlavňova /sad/.
Ahoj |
| 05. 01. 2007 13:40 | odpověď: |
| Zkusím rozchodit tiskárnu. Snad nerarezla... :-) |
| |
| 02. 01. 2007 22:30 | Lenka |
Děkuju za krásný zážitek při prohlížení fotek. Je na nich přesně to, co mám nejradši - skály, stromy a romantika :-)
Ty Labské pískovce doporučuju ! |
| 04. 01. 2007 14:39 | odpověď: |
| Děkuju za tento i předešlé záznamy. Mnoho štěstí a přijďte zas! |
| |
| 29. 12. 2006 08:53 | B.Herzingová Blahe{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
Jsou to moc krásné záběry. Český kras je nádherný kus naší země a moc pěkně jste to zdokumentoval. Díky. |
| |
| 27. 12. 2006 21:18 | Magda Magda[tecka]Magdalenka{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
Ahoj , jsem jen tak zabrousila na fotky , abych si našla nějaký pěkný obrázek na tapetu na monitor ..ale musím říct,že jsi šikovný a líbí se mi jich spousta... děkuji za potěchu oka i duše ... pokračuj dále ve focení ..ahoj Magda |
| |
| 24. 12. 2006 10:04 | mik miroslav[tecka]kupec{zavinac}post[tecka]cz |
 |
htěl bych připojit jen malou poznámku.asi tak před 10ti lety jsem byl v Polomenejch horach.shodou okolností také v zimě a při jedné zastávce na pochodu jsme si rozdělali oheň u paty jedné ze skal.jak jsem tak postával u ohynku a prohlížel si skálu u které jsme byli,všiml jsem si,že v jedné z puklin něco je.zalovil jsem ve štěrbině a vytahl jsem něco co vzdáleně připomínalo zub.protože se z toho uvolňoval otěrem bílý prášek a nemohl jsem přijít na to,jak by se tam něco podobného mohlo dostat,usoudil jsem že je to nějaký fosilní pozůstatek.po dlouhých letech jsem se konečně dostal k odborníkovi,který zub určil coby "zub z mláďátka žraloka"!jeho velikost je asi 4 cm na výšku a je konický.tu skálu už asi nenajdu,ale stálo by to za pokus. |
| 27. 12. 2006 18:37 | odpověď: |
| Přeposílám kamarádovi Žralokovi, on je na oboje odborník (na žraloky i na pískovce). |
| |
| 21. 12. 2006 16:37 | Lenka |
 |
uplně uzasny.nic lepsiho neznam nez broumovky a okoli. |
| 27. 12. 2006 18:33 | odpověď: |
| Ahoj! Taky si to říkám. Teď ale s hodnocením počkám, až trochu poznám Labské pískovce. To je silná konkurence. :-) |
| |
| 16. 12. 2006 20:38 | Tatuš Tatuss{zavinac}seznam[tecka]cz |
| Ahoj, v lednu nebo únoru pojedu s kámošema asi na 5 dnů do Ádru na sněžnice. Potřeboval bych poradit s ubytováním. Jde o to abychom neklepali kosu a bylo to pokud možno co nejlevnější :-) . Vítám každou radu, Tatuš. |
| |
| 15. 12. 2006 18:03 | Zdena |
 |
Vánoce jsou za dveřmi a počasí jako na jaře.Láká nás to k toulání.Včera jsme vyrazili na Brdy.Nikam daleko do jejich nitra.Toulali jsme se nad Neřežínem,v okolí Valdeka a ve skalkách na Beranci.Dneska na Jindřichově skále a v okolí.Bylo tam překrásně a viditelnost byla nádherná.Od Malé Vísky bylo vidět do veliké dálky.Když jsme se dnes vrátili,tak jsem si hned prohlédla vaše překrásné fotky z těchto partií,abych to pořádně zažila.Fotky jsou nádherné.Díky ahoj Zdena |
| 20. 12. 2006 21:40 | odpověď: |
| Ahoj a díky za návštěvu. Hned bych taky vyrazil... |
| |
| 11. 12. 2006 08:58 | Václav Knechtl{zavinac}seznam[tecka]cz |
 |
ahoooj kamaráde,máš moooc nádherný fotky,jsem milovník brd,a jsem v nih skoro jako doma,miluju nádherné výlety do tohoto krásného kraje...jsem z Podlesí u Příbrami takže to tam nemám daleko...:-)Přeji krásné počasí a hodně štěstí do dalších výletů,a další tak pěkné fotky..ahoj Vašek |
| 12. 12. 2006 09:31 | odpověď: |
| Díky! Pozdravuj ode mě Brdy. |
| |
| 10. 12. 2006 19:22 | Filip Dušejovský fdusejovsky{zavinac}seznam[tecka]cz |
| Ahoj,odkaz na fotostránky šéfa NP Českosasko je fajn, podobně exkluzivní fotky umí i další zaměstnanec parku Vašek Sojka (viz jeho www) a navíc spolu s p.Patzeltem vydali hříšně drahou, ale úchvatnou knihu fotek z NPČS. Apropos, před rokem jsem zde dotazoval tvé(nevadí tykání,mezi námi trempy?)zkušenosti ze Zadní země,ty jsi přiznal svůj dluh....změnilo se od té doby něco:-)? Dobré světlo pro spoustu dalších fotek přeje Will |
| 10. 12. 2006 20:34 | odpověď: |
Díky za tip. Dávám taky mezi odkazy.Škoda jen, že na těch stránkách není štědřejší, fotky dělá zjevně výborný.
Dluh trvá. A když si prohlížím ty obrázky, vidím příští cíl. Už to nelze odkládat. :-)
Zdravím Tě, Ntp. |
| |
| 10. 12. 2006 16:45 | |
 |
PTAČÍ MLADĚ, SUPER FOTO |
| 10. 12. 2006 20:36 | odpověď: |
Na těch pískovcích je úžasné, co všechno jsou lidi schopní v nich vidět. :-) Tady mi fantasie selhala. Ahoj! |
| |
| 09. 12. 2006 07:24 | helena vítová matka[tecka]hela{zavinac}seznam[tecka]cz |
| ahoj,byla jsem tu omylem,ale strávila tu krásné sobotní ráno,opravdu je se na co dívat,moc se mi to líbilo,chtěla bych to ukázat i přátelům,ale mám trochu problémy s komunikací mezi mnou a počítačem,proto vás prosím,jestli byste mi mohli poslat adresu vaší stránky na email,abych ji poslala dál(jen pokud je to možné) myslím že stojí za to děkuji za pochopení a hlavně za ty krásný obrázky co pohladí na duši |
| |
| 06. 12. 2006 08:31 | Jana Möllerová mollerova{zavinac}fle[tecka]czu[tecka]cz |
 |
a tahle "tráva" je ostřice třeslicovitá, právě takové vlny jsou pro ni charakteristické. Dřív se to sekalo a cpalo do slamníků pod názvem mořská tráva. |
| |
| 06. 12. 2006 08:29 | Jana Möllerová mollerova{zavinac}fle[tecka]czu[tecka]cz |
 |
tohle není tráva ani náhodou, je to suchopýr |
| |
| 06. 12. 2006 08:28 | |
 |
V trávě- aspoň jak to podle fotky vypadá - ptačinec velkokvětý |
| |
| 06. 12. 2006 08:27 | |
 |
V trávě šťovík tupolistý (nejspíš) |
| |